Dekorace pro
akvárium a terárium

V tomto roce (2015) jsme převzali výrobu vzduchovacích a dekorativních skalek od firmy AQUALUX CZ v.o.s..

Skalky vyrábíme ze 6 různých přírodních pískovců, kdy každý kus je vyroben z homogenního celku (v žádném případě se nejedná o slepence z písku). Vzduchovací skalky tvoří velmi malé bublinky, čímž účinně provzdušňují vodu v akváriích a zároveň slouží k dekorativní úpravě interiéru akvária. Jsou vyráběny v různých velikostech a jsou opracovány do rozmanitých tvarů znázorňujících skály, horské hřebeny nebo skalní stěny.

Skalky jsou také vyráběny jako nevzduchovací, a to do ještě výraznějších a rozmanitějších tvarů. Jde o solitéry určené k doplnění interiéru akvárií, terárií, dekorace k pokojovým květinám apod. Výrobky jsou pro veškeré užití zdravotně zcela nezávadné, neovlivňují chemické složení vody a ani jinak nepůsobí negativně. Nezávadnost nejlépe potvrzuje chování vodních a suchozemských živočichů, kteří na kameni rádi setrvávají. Na fotografiích prezentujeme několik druhů skalek z nabízeného sortimentu. Jedná se o ruční práci, a proto každý výrobek je jedinečným originálem.

Na přání zákazníka nabízíme možnost vyrobení jiných tvarů skalek dle jeho požadavků.


Návod na použití a údržbu Rozměry a hmotnostiKontaktMartin Benický
Mezi Vodami 1560/31
143 00 Praha 4 - Modřany

Telefon: +420 773 547 204
info@dekorkamen.cz

Ing. Jaroslav Liška
Telefon: +420 602 310 064
jaro.liska@icloud.com

facebookInternational:
Natural stone to the Aquarium, Naturstein in das Aquarium, Pietra naturale per l'acquario, piedra natural en el acuario, pierre naturelle à l’Aquarium, natuursteen aan het Aquarium, натуральный камень в аквариум, batu semulajadi kepada akuarium, 水族館へ天然石, मछलीघर में प्राकृतिक स्टोन, หินธรรมชาติกับพิพิธภัณฑ�¹ �สัà ��ว์น้ำ.