zpět


Návod na použití a údržbu

Aby se dosáhlo co nejjemnějších bublinek, před samotným napojením skalky nebo kamene na vzduchový rozvod (kompresor + hadička) je potřeba skalku nebo kámen nejprve ponořit na 1-2 minuty do vody a pak teprve použít.

Časem se může stát, že skalka nebo kámen přestane vydávat jemné bublinky. Většinou je to způsobené řasou buď na povrchu nebo uvnitř. V takovém případě je potřeba:

1.) skalku nebo kámen dát na parapet za okno uschnout pak znovu napojit, skalce nebo kameni zůstane patina, ale po napojení se opět budou tvořit jemné bublinky

nebo

2.) skalku nebo kámen ponořit do roztoku vody se Savem a nechat uschnout. Tím docílíme, že skalka nebo kámen budou krásně čisté bez řas jak uvnitř tak na povrchu a budou se znovu tvořit jemné bublinky


KontaktMartin Benický
Mezi Vodami 1560/31
143 00 Praha 4 - Modřany

Telefon: +420 773 547 204
info@dekorkamen.cz

Ing. Jaroslav Liška
Telefon: +420 602 310 064
jaro.liska@icloud.com

facebookInternational:
Natural stone to the Aquarium, Naturstein in das Aquarium, Pietra naturale per l'acquario, piedra natural en el acuario, pierre naturelle à l’Aquarium, natuursteen aan het Aquarium, натуральный камень в аквариум, batu semulajadi kepada akuarium, 水族館へ天然石, मछलीघर में प्राकृतिक स्टोन, หินธรรมชาติกับพิพิธภัณฑ�¹ �สัà ��ว์น้ำ.